22 kwi 2014

Moja przygoda z produktami Drenafast...

Przez ostatni miesiąc miałam przyjemność przetestować dwa bardzo fajne produkty firmy Biocol Laboratorios: Drenafast żel antycellulitowy oraz Drenafast płyn detoksykujący.Co o produktach mówi producent?


Drenafast Gel to zawierający tylko naturalne składniki wyszczuplająco-ujędrniający żel antycellulitowy firmy Biocol Laboratorios. Zawiera ekstrakty z alg i arniki, które skutecznie aktywują czynniki odpowiedzialne za proces odchudzania. Morszczyn morski wygładza skórę i poprawia jej elastyczność. Poza tym ma właściwości ujędrniające  i oczyszczające. Wyciąg z arniki górskiej wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Skład preparatu uzupełnia kofeina, która poprawia ukrwienie skóry, sprawiając, że znikają nieestetyczne podskórne grudki tłuszczu. 

Efektem regularnego stosowania Drenafast Gel jest zmniejszenie tzw. pomarańczowej skórki, ułatwienie organizmowi spalanie tłuszczu i sprawienie, że skóra będzie gładka, elastyczna i miękka.
Suplement diety w płynie Drenafast® firmy Biocol Laboratorios działa odtruwająco, odchudzająco  i energetyzująco, troszcząc się zarówno o nasze dobre samopoczucie, jak i o doskonałą figurę.

Po pierwsze: oczyszcza organizm z toksyn powstających jako produkty uboczne przemian metabolicznych w naszym ciele. Toksyny dostarczamy też naszemu organizmowi mimowolnie – trafiają doń w wyniku zanieczyszczenia środowiska i tego, co trafia na nasz talerz.