28 lut 2014

Wyzwanie marca: A Ty pokaż swoje nogi!!!


Przyciągają męskie spojrzenia, rozpalają wyobraźnię, dodają seksapilu i zmysłowości... 
Kobiece nogi - bo o nich mowa mogą być wizytówką kobiety lub jej zmorą. 


Niezależnie od tego czy jesteś szczupła czy też posiadasz kilka kilogramów więcej - zachęcamy Cię byś w tym miesiącu razem z Nami popracowała nad wyglądem swoich nóg. 

Nie mamy zamiaru Cię oszukiwać: jeżeli tłuszczyk odkłada się u Ciebie  własnie na nogach - nie zniknie on w miesiąc... ale ćwicząc możesz już teraz wpłynąć na ich kształt i wygląd. A jak wszyscy wiemy dobre nawyki ciągną za sobą kolejne ;)

A więc do dzieła!


Nasze Wyzwanie składa się z ćwiczenia głównego w tym miesiącu jest to przysiad przy ścianie inaczej nazywany ścianą płaczu...Jego wykonanie jest bardzo proste - bez trudu do zrobienia w domu, ponieważ przysiad wykonuje się przy płaskiej powierzchni - "siedzimy na niewidocznym krzesełku" opierając nasze plecy o ścianę. 
A uda palą ;)Ćwiczenie to nie tylko angażuje mięśnie nóg ale pobudza do pracy mięśnie pośladków i brzucha... Jeżeli dodatkowo umieścimy jakiś przedmiot np. piłkę lub poduszkę między kolanami i podczas ćwiczenia będziemy próbowały zgnieść ten przedmiot właśnie kolanami - w szczególny sposób zaangażujemy do pracy wewnętrzne partie ud...

 Zgadzacie się ze mną, że samo ćwiczenie to za mało? Zachęcam gorąco do wykonania jeszcze dodatkowego treningu angażującego mięśnie pośladków i ud, w kalendarzu podajemy Nasze propozycje, możecie je wykonywać w takiej kolejności lub modyfikować: dodawać swoje, wykonywać kilka jednego dnia itd... 
* Cyfry u góry to czas wykonywania przysiadu przy ścianie, cyfra w nawiasie oznacza numer ćwiczenia.

Nasze propozycje ćwiczeń:


1.       Miley Cyrus Workout: Sexy Legs
2.       How to Get Legs Like a Victoria's Secret Angel Model
3.       PW - Killer nogi
4.       SuperFigura nogi5.       Legs, Bums and Tums Workout
6.       Mel B 10 minutowy trening nóg
7.       Crazy Leg Workout
8.       Sexy Sculpted Legs Workout
9.       Toned Legs Workout
10.       Legs and Abs Circuit Workout

Serdecznie zapraszamy do wspólnych ćwiczeń, razem łatwiej!!!
Przypominamy o wyzwaniach z poprzednich miesięcy: 

Pośladki

Brzuch

Ramiona
Czekamy na wasze relacje i opinie ;)


26 lut 2014

Czym zastąpić niezdrowe przekąski ?

Niezdrowe przekąski znane nam już od najmłodszych lat, lecz jeśli chcemy mieć piękne szczupłe ciało musimy je ograniczać. Każdy z nas jednak ma takie dni, gdy apetyt na słodycze, słone rzeczy, białe pieczywo jest strasznie duży i sięgamy, po co...? Po batony, ciastka, cukierki, chipsy... lista tych propozycji nie ma końca... A dodatkowe kilogramy są efektem gwarantowanym.

Bardzo często nasze ,,zachcianki'' nie są jednak skutkiem tylko zaniedbań dietetycznym, często jest to reakcja naszego organizmu na pewnie niedobory... Jakie? Poznacie je w dalszej części artykułu... ;)


 
Naturalnym mechanizmem naszego organizmu na niedobory jest uczucie głodu. Przekąska to pierwsze i błyskawiczne źródło, które pozwala na uzupełnienie tych braków.


25 lut 2014

Co Cola powoduje w naszym organizmie ?

Cola napój, który towarzyszy nam od najmłodszych lat. W przedszkolu szkołach pracy kinie wszędzie mamy ją pod ręką, ale czy to dobrze ? 
Na temat Coli wypowiadało się już wiele blogów, ale jeśli ma przeczytać to choć 1 osoba, która odstawi ją na zawsze ze swojego życia będzie to ogromny sukces, a dlaczego nam tak na tym zależy ? 
No właśnie ja osobicie w momencie gdy dowiedziałam się o tym wszystkim już wiele lat temu odstawiłam Cole na zawsze i NIKT ANI NIC nie skłoni mnie by się jej napić. Bardzo często, gdy ktoś z moich bliskich pyta czy kupimy Cole odpowiadam "NIE DZIĘKI MAM JESZCZE CZYM ODKAMIENIAĆ RURY", dlaczego tak mówię ? Dowiecie się poniżej.