26 paź 2013

Dużo ćwiczę a moja waga rośnie!


Dużo ćwiczę a moja waga rośnie!


Wiele osób, które regularnie ćwiczę zauważa u siebie powyższą prawidłowość.Co zrobić jeżeli zależy nam właśnie na zgubieniu kilku kilogramów i wyszczupleniu sylwetki?
Według American Journal of Physiology aby się odchudzić nie można ćwiczyć zbyt mało, ale również trening nie może być zbyt intensywny – nadmiar ruch wbrew oczekiwaniom wcale nie gwarantuje zachowania szczupłej sylwetki. Uzupełnieniem tej tezy są badania duńskich specjalistów, którzy uważają, że nadmiar ruchu nie sprzyja zachowaniu szczupłej figury ( rozumiemy tutaj zwykłą smukłą sylwetkę bez zarysowanych mięśni). Według ich badań w przypadku dwudziestolatków i trzydziestolatków wystarczy przeznaczyć na ruch 30 minut dziennie. Nie trzeba się pocić godzinę lub więcej dziennie

24 paź 2013

Ćwiczenia na pupe ;)

Piękna, jedrna, bez celulitu pupa jest pożadana bardzo i u nas i u mężczyzn równie bardzo. 
Jennifer Lopez ubezpieczyła swoje pośladki na 300 milionów dolarów, brazylijskie tancerki tańczące w Rio w "majteczkach" a wsumie bez nich modelki fitness wszystkie te kobiety włożyły mase pracy w to, aby móc się nimi chwalić TY też możesz ;)
Chcesz mieć piękne pośladki ? Napewno tak wiec nastaw sie na 3 tygodnie pracy, po których zobaczysz pierwsze spektakularne efekty ;) 
To zaczynamy ;)
Relacja z " Morgenpost Dresden Marathon"

Specjalnie dla Was relacja z "15 Morgenpost Dresden Marathon"  jednego z administratorów fanpaga Ciało Samo Sie Nie Zrobi ;) Zapraszamy ;)22 paź 2013

Napoje gazowane- wiesz co pijesz ?

Napoje gazowane jest ich mnóstwo w każdych smakach kolorach w sklepach automatach sklepikach szkolnych. Kuszą nas bąbelkami i kolorami i smakami . No własnie ale czy zdajemy sobie sprawe jak producenci uzyskują ten piękny kolor ? te bąbelki ? te smaki ?
No właściwie to nie i pora to zmienić !!!


21 paź 2013

Hula- hop a boczki?

Hula hop kojarzy nam się bardzo często z zabawka z dzieciństwa,gdzie jako małe dziewczynki na  podwórkach kreciłyśmy która dłużej. Ale czy ten oto przyrząd może pomóc nam w walce o piękną sylwetke ?20 paź 2013

Biustonosz sportowy

Jak wybrać sportowy biustonosz?Postanowiłam sobie sprawić biustonosz sportowy. Wybrałam się do galerii i  kupiłam sobie czarny z H&M – zwyczajny prosty na początek doskonale spełniał swoje zadanie ale przez krótki czas ( rozciągnął się). Zaczęłam szukać czegoś lepszego… Tylko jak wybrać ten właściwy, jakimi kryteriami się kierować?

Tutaj zaczęły się problemy jaki rozmiar, materiał, firma, typ plus dużo, dużo więcej…

Przetrząsnęłam sieć i  literaturę w poszukiwaniu sensownych wskazówek.

Produkty light znaczy lepsze ?

Przyszedł wielki bum na zdrowe odzywianie na szczupła sylwetke dlatego wszedzie otaczaja nas produkty  nadrukiem "light" i "fit ". Wchodzac do sklepu codzień po zakupy wybierasz serki light majonezy chipsy czy napoje gazowane itd. Teraz prawie każdy produkt ma swoj odtłuszczony i bez cukrowy odpowiednik. I po pewnym czasie zauważasz, że wcale nie chudniesz, dlaczego tak jest ? Wkońcu zamieniajac produkty normalne na light powinnaś bez zadnych ćwiczeń bez żadnych wyrzeczeń stracić na wadze. Czemu tak nie jest ?