19 paź 2013

Golić nogi i pachy czy nie golić ?

Owlosienie ludzi to rzecz naturalna, lecz to co kiedyś uznawano za rzecz normalną dziś uważane jest za sensace i nietakt. XXI w to czas gdie kobieta musi byc wydepilowana na nogach i pod pachami. Jednym z wiekszych sporów była tylko okolica bikini gdzie tak naprawde do teraz wiele z nas ma tam zarost.

- Woskowanie bikini powszednieje. Czytam w artykułach, że młodzi mężczyźni tego wymagają, że pragną kobiet, które nie mają tam ani jednego włoska. Cóż, nie dbam o to, czego wymagają ci chłopcy. Nie jestem nimi zainteresowana - pisze hiszpańska blogerka. 

A co z nogami i pachami ?

Hiszpańska blogerka Paloma Goni postanowiła się nie golić uważa, że kobiety powinny akceptować swoje ciało takim jakim jest. Zdaniem blogerki to winna mężczyźn iż wykorzystują kobiety i wymuszaja na nas abysmy się goliły.


18 paź 2013

Cellulit walka

Jak się pozbyć cellulitu?
Cellulit zmora większości kobiet, niezależnie od typu sylwetki czy budowy ciała - może dotknąć każdego. Mężczyźni tez borykają się z tym problemem, jednak oni nie podejmują aż tylu prób walki z tą przypadłością co kobieta i często nie stanowi on dla nich problemu do zmartwień.
Walka z cellulitem nie jest łatwa ale pozbycie się go jest możliwe do osiągnięcia wystarczy tylko odrobina samodyscypliny.


17 paź 2013

ChickenTuna Laura Harris -Inpiracja

ChickenTuna może nie każdy skojarzy ale patrząc na zdjęcie już każdy wię, że to wymarzone pośladki wielu z nas ;) Zastanawiasz sie jak ta dziewczyna to robi ? A raczej Pani ;) Czemu ? 
Zapraszam do czytania ;)14 paź 2013

Ewa Chodakowska total fitness body expres-moja opinia

Nie często trenuje już z Ewą ale mam do niej duży sentyment za to co zrobiła z moim ciałem i zawsze bede Jej za to wdzieczna, dlatego zakupiłam Shepa z płytą i zabrałam się za ćwiczenia.


Jest to część poświecona wyszczupleniu i wzmocneniu ciała.
""Składa się z 5 części, w każdej z nich są ćwiczenia dostosowane do każdego stopnia zawansowania. Trening zaczyna się rozgrzewką, a kończy ćwiczeniami rozciągającymi. Uaktywnia wszytskie partie mięśniowe, modeluje i ujędrnia całe ciało, przyspiesza spalanie kalorii. W rezultacie wyszczupla sylwetkę i wzmacjnia całe ciało podnosi sprawność"

Jak zmienić siedzący tryb życia na aktywny ?

Chcesz wprowadzić sport w swoje życie ale do tej pory całe dnie siedziałaś za biurkiem a potem w domu przed telewizorem a do pracy jechałaś samochodem albo tramwajem?
Nie rzucaj sie na głęboką wode tylko stopniowo zwiekszaj ilość aktywnego trybu życia. Siedzący tryb życia na poczatku odbijasz sie na naszej figurze widzimy dodatkowe kilogramy dodatkowy tłuszczyk, ale to wcale nie jes najgorsze. Najgorsze to to co dzieje sie z naszym organizmem i zdrowiem.  Nasze narządy wewnętrzne otdłuszczaja sie rośnie nam chorestelor i wiele innych rzeczy o których aż nie chce sie myśleć.
Zmieniaj powoli swoje nawyki a gdy ruch nie bedzie Ci już oby zacznij powoli ćwiczyć.

13 paź 2013

Poczatek i koniec treningu z Mel B i z fitappy ;)

Bardzo często słyszymy a po co sie rozgrzewać przecież jak bd ćwiczyc to sie rozgrzeje, albo po co sie rozciagac przecież czuje sie ok a wogole to nie jest potrzebne ?


Niestety nie zdajemy sobie sprawy na poczatku zmagań ze sportem z ćwiczeniami, ze takie podejscie może kosztować nas kontuzjami i zniechęceniem do ćwiczeń. A przecież ćwiczenia mają być dla nas tylko przyjemnością ;) 

Rozgrzewka 

to jedna z najważniejszych części naszego treningu jest OBOWIĄZKOWA!! 
Dzięki  rozgrzewce prawdopodobieństwo kontuzji bardzo się zmniejsza, a nasze ciało pracuje lepiej.
Rozgrzewka powinna być spokojna i mało intensywna, gdyż mamy sie przy niej rozgrzać a nie zmęczyć. Powinna trwać od 5-10min.