13 lis 2013

Jedz i spalaj tłuszcz
Jedz i spalaj tłuszcz

- czyli jak dieta może nam pomóc w walce o lepszą sylwetkę. Decyzja o odchudzaniu sama w sobie nie jest łatwa, podjęcie jej i nie zostawianie wszystkiego ,,na jutro'' to ogromny krok do przodu…  Jednak aby proces ten przebiegał sprawnie sama silna wolna i motywacje to za mało. Musimy bardzo szczegółowo przyjrzeć się naszej diecie, ponieważ właśnie właściwe podejście do niej znacznie ułatwi nam spalanie tłuszczu.12 lis 2013

Biała śmierć cz.1 - cukier

Cukier bardzo często nazywany białą śmiercią lub pustą kalorią. Ten znany przez nas produkt już od najmłodszych lat może spowodować u nas liczne choroby.
Wszyscy dookoła mówią "ograniczam cukier" i zastanowiłam się ile tego cukru ja spożywam i sie przeraziłam. Na poczatku pomyślałam przecież nie słodze nie jem jakis slodkich rzeczy wiec mnie to nie dotyczy ale wystarczyło spojrzeć na kilka napoi czy produktów żebym uświadomiła sobie ile tak naprawde  pochłaniałam. Producenci upychają cukier gdzie sie tylko da czy to jest fer wobec nas ?
10 lis 2013

Metamorfoza EwelinyDo jazdy na rowerze motywuje nas Ewelina.
Parę słów o Niej:

Ewelina ma 31 lat i jedną ciążę za sobą. Dziecko zmieniło trochę jej dotychczasowy tryb życia na bardziej siedzący. Szybko zauważyła zmiany we własnej sylwetce: tłuszczyk na biodrach i brzuszku. Co było dla niej sygnałem do rozpoczęcia walki…Ewelina postawiła na trening aerobowy: Na razie jeżdżę tylko na rowerze ale mam zamiar dołączyć też bieganie, ze względu na pogodę, która się zmieni nie długo…  


Tak , właśnie rower to jeden z milszych sportów, chociaż wiadomo żeby efekty były to ból też musi być;), jeżdżę w lesie i po ulicy tak na zmianę . Jestem po ciąży, więc teraz łatwiej tyje niż kiedyś, nigdy nie byłam chuda mam okrąglejsze kształty, zwłaszcza tyłek i biodra..