31 paź 2013

Soki Regionalne - recenzja i opinia

Zbliżajaca się zima skłania nas do poszukiwania przedmiotów i produktów spożywczych, które będą nam zdrowo umilały chłodne wieczory. W ostatnim czasie nasza strona wygrała konkurs na stronie  Soki Regionale. Nagrodą były dwa pojemniki z sokami 3l (jabłkowo-marchwiowy) i 5l  ;) 


Metabolizm jak go ruszyć ?

Zdarzyło Ci się z koleżanką stosować tą samą diete, a efekty były różne ? Koleżanka chudła a Ty wręcz przybierałaś na wadze ? Bardzo często tak jest w głównej roli zależy to od naszego metabolizmu, który reguluje spalanie przez nas kalorii. Jeśli mamy wolny metabolizm to niestety spalamy mniej energii, odkładając jako mase tłuszczową.


29 paź 2013

Moj Dziennik Fitness Ewy Chodakowskiej.

2 książka Ewy Chodakowskiej juz pokazała się na rynku nie powiem, bo bardzo na nią czekałam wypatrywałam listonosza i jest ;) Jest to dziennik - Twoj osobisty przewodnik fitness. Rozpisany na 12:
*miesięcy
*motywacji
*zestawów ćwiczeń na kazda partie ciała 
*tabel planów treningowych i kontroli wyników
*pkakietów porad i wskazówek

27 paź 2013

Jennifer Selter -INSPIRACJA

Każdy kto zajmuje się aktywnością fizyczną z pewnością widział tą pupe i myślał czy to naprawde jest możliwe. Czy to nie photoshop lub operacja plastyczna. Jennifer Salter kobieta pokazująca,że osoba ćwicząca nie musi być szczuplutka i nie mieć wogóle ciałka ;) Bo jej ciałko jest niesamowite i jest inspiracja dla większości z nas. Pokazuje ze fit dziewczyna może mieć kobiece kształty ;) Jej zdjęcia możemy znaleźć na facebooku czy instagramie.


Brak snu a nadwaga.

Biorąc pod uwage, że dziś spaliśmy troche dłużej i mogliśmy sie wkońcu wyspać po tygodniu ciężkiej pracy podejmiemy temat bardzo ważny dla naszego zdrowia, dla naszego odchudzania i zdrowego trybu życia. Wiele osób już zdaje sobie sprawe, że sen jest bardzo ważny pomaga w regeneracji ciała po treningu, że sen to jesten z naszych sprzymierzeńców w dązeniu do cielu jakim jest zdrowy tryb życia i szczupła sylwetka. Ale czy sen lub jego brak może powodować u nas tycie ?