14 paź 2013

Ewa Chodakowska total fitness body expres-moja opinia

Nie często trenuje już z Ewą ale mam do niej duży sentyment za to co zrobiła z moim ciałem i zawsze bede Jej za to wdzieczna, dlatego zakupiłam Shepa z płytą i zabrałam się za ćwiczenia.


Jest to część poświecona wyszczupleniu i wzmocneniu ciała.
""Składa się z 5 części, w każdej z nich są ćwiczenia dostosowane do każdego stopnia zawansowania. Trening zaczyna się rozgrzewką, a kończy ćwiczeniami rozciągającymi. Uaktywnia wszytskie partie mięśniowe, modeluje i ujędrnia całe ciało, przyspiesza spalanie kalorii. W rezultacie wyszczupla sylwetkę i wzmacjnia całe ciało podnosi sprawność"


Panowie ćwiczący z Ewą.

Obecność panów trenerów warszawskiego klubu fitness -Przemysława Majewskiego i Mateusza Kowalskiego nie zrobiła na mnie dużego wrażenia bo oczywiscie to reklama.

Poczatek:

Ewa jak zwykle daje nam motywacje kilka słów i troche reklamy. No właśnie dlatego jak już to ćwicze z jej 6-minutowymi ćwiczeniami bo tam jest prawdziwa bez zadnych reklam i sponsowrów.

Rozgrzewka:

Co tu dużo mówić sporo podskoków wymachów standard Ewy. około 5min

Ćwiczenia właściwe:

Inensywność ćwiczeń bardzo różnowordna wsumie 2 ruda daje nam poczuć ze ćwiczymy. Natomiast to co sie różni to to że panowie pokazują nam inne stopnie trudności danego ćwiczenia, ale czy było o potrzebne? Gdyby panowie byli bardziej wyluzowani energiczni to może tak, a takto bez rewelacji.Rozciągnie: 

I tu chyba najwieksze zaskoczenie, gdyż odbywa się z jednym z Panów ktory do mnie wogóle nie trafił. Strasznie szybko mówił nie nadążałam nad ćwiczeniami  strasznie szybko je zmieniał. Do Ewy mu sporo brakuje to napewno. 

Ogólnie

Zestaw dla osób spokojnych początkujących. W prorównaniu z killerem czy skalpelem czy nawet total fitnessem pierwszym wymięka. Jak bym poszła na niego do klubu i za niego zapłaciła to chyba czuła bym się z tym nie fajnie. Panowie mieli pewnie zwabić więcej kobiet swoimi nagimi ciałami ale zdecydowanie wole już total z Tomkiem;)  Wroce do niego napewno w jakieś słabsze dni.

A jakie Wy macie wrażenia ?
Ćwiczyliście ? ;) 

1 komentarz:

  1. Zastanawialam się dzisiaj czy kupić tego Shape'a czy nie. I chyba dobrze, ze nie kupiłam ; ) zostane przy Jillian i Mel B :)

    OdpowiedzUsuń