24 paź 2013

Ćwiczenia na pupe ;)

Piękna, jedrna, bez celulitu pupa jest pożadana bardzo i u nas i u mężczyzn równie bardzo. 
Jennifer Lopez ubezpieczyła swoje pośladki na 300 milionów dolarów, brazylijskie tancerki tańczące w Rio w "majteczkach" a wsumie bez nich modelki fitness wszystkie te kobiety włożyły mase pracy w to, aby móc się nimi chwalić TY też możesz ;)
Chcesz mieć piękne pośladki ? Napewno tak wiec nastaw sie na 3 tygodnie pracy, po których zobaczysz pierwsze spektakularne efekty ;) 
To zaczynamy ;)


Pamiętajcie każdy lubi coś innego to są moje ulubione ćwiczenia do ktorych zawsze wracam a wsumie co 2 dni jak ćwicze moja pupe. Wole zmieniać, żeby sie nie znudzić zapraszam ;)

PAMIĘTAJ !! Aby trening był efektywniejszy ćwicz z obciaznikami na nogach;)Aby nasze pośladki były jedrne i ładnie podniesione musimy postawić na budowanie mięśni
 w pupie ;)Wyróżniamy trzy typy mięśni pośladkowych : mały średni  wielki i każdemu z nich nie służy siedzący tryb życia a wręcz przeciwnie ;)

Cwiczenia na pośladki :


PRZYSIADY ;) Nie ma ieknej pupy bez nich. Codzień prawie robie przysiady zaczynałam od 20 teraz dziennie robie po 300 a do tego trening posladkowy ;)


Najpopularnieszym cwiczeniem i jednym z moich ulubionych to zajęcia z MEL B ;)Drugim moim ulubionym treningiem jest trening z Ewą ;)
Ćwiczenia z ta Panią bardzo mnie motywują jej pupa jest boska i wygląda mega seksownie wyglada podczas ćwiczeń ;)

A tu nasza Jen Selter i jedna z najpiekszniejszych pup internetu ;) Kocham a chłopaki mieli farta tak sobie popatrzeć heh ;)

I kilka motwacji ;)Ćwiczymy ćwiczymy dziewczyny ;)

2 komentarze:

  1. śliczne tyłeczki,rower też jest dobry na pośladki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam problemy ze stawami, więc nie mogę za bardzo szaleć z przysiadami, ale rekompensuje to sobie różnymi ćwiczeniami w klęku podpartym. Też są bardzo dobre na pośladki i nie obciążaja tak bardzo słabych stawów.

    OdpowiedzUsuń