10 paź 2013

DaisyLine - Moja inspiracja ;)


Bardzo często oglądamy fit motywacje bardzo często prosto z fotoshopa niewiedząc czy to prawdziwe czy odchudzone, dlatego chce przedstawić Wam  

moją inspiracje ;)


Kojarzycie to zdjęcie ?
Pewnie że tak ;) Na naszym FB było jednym z najbardziej komentowanych i lubianych zdjęć ;)


"Do takiego właśnie ciałka dążę, pewnie jak większość z Was tutaj "

"błagam o taki brzuch!! :D"

To jedne z Waszych komentarzy, dlatego spcjalnie dla Was odnalazłam posiadaczke tego ciałka ;)
DaisyLine

to jedna z osób prowadzacych bloga ze swoimi stylizacjami kosmetykami i relacjami z podróży. Pewnego dnia dołączyła też kategorie sport ;)Dlaczego właśnie sport ?
Jak można wyczytac w z jej bloga "sport to poprostu zdrowie" praca przy komputerze, w domu męczy oczy kręgosłup i wiele z nas właśnie dlatego decyduje sie na aktywny tryb życia. Jak sama DaisyLine pisze nie odchudza sie i nie stosuje diet. Sport daje jej lepsze samopoczucie i przyjemność.Jak zaczynała DaisyLine ?
Ewa Chodakowska nazwisko które znamy wszyscy DaisyLine chciała sprawdzić na sobie czy ćwiczenie z Ewą naprawde działaja. "Poczatki nie były łatwe" wiecej czasu ogladała niż ćwiczyła, bo wiele ćwiczeń było niewykonalne, lecz co najważniejsze nie poddawała się i dlatego teraz przychodzi jej to z łatwościa :)


Co teraz ze sportem ?
DaisyLine jak pisze na blogu w ładną pogode nie potrafi usiedzieć na miejscu idzie i biega a w złą pogode na macie ćwiczy w domu. 


Można było zobaczyć DaisyLine w BIEGNIJ WARSZAWO 2013 gdzie do przebiegnięcia miała 10km ;)


Kazdy z nas musi szukać motywacji inspiracji, aby nie poddać sie aby waczyc dalej dlatego czesto szukamy zdjeć innych ludzi aby podziałały na nasza wyobraźnie. Jak dla mnie DaisyLine jest mega inpiracją nie tylko na tle sportowym ale i modowym. 
Widać, że jest szczęśliwą osobą może też ze względu na aktywność fizyczną ;)

DaisyLine można znaleźć na :
1 komentarz:

  1. jak dla mnie za bardzo szczupla u gory ... brzuszek super :)

    OdpowiedzUsuń