12 paź 2013

Ćwiczenia na jędrny biust
Ćwiczenia na jędrny biust.

Nie zależnie od tego czy jesteś szczęśliwą posiadaczką małego czy dużego biustu ważne jest by był on jędrny i zadbany. 

Ładny i jędrny biust jest tak samo ważny jak płaski brzuch, szczupłe uda czy pośladki.

 Wystarczy tylko kilka prostych ćwiczeń, by twój biust stał się piękny i jędrny… Akceptując swoje ciało stajesz się bardziej pewna siebie.


Do dzieła :)


1.      Stajemy w małym rozkroku, uginamy łokcie pod kątem prostym, a następnie wciągamy ramiona na boki, tworząc jakby literę X. Napinamy mocno mięśnie klatki piersiowej oraz rąk, wytrzymujemy chwilę, a potem rozluźniamy. Ćwiczenia powtarzamy 50 razy.


2.      Nadal stojąc w rozkroku uginamy ręce i ustawiamy je na wysokości klatki piersiowej, a następnie wyrzucamy 2 razy zgięte łokcie do tyłu, a na trzy prostujemy ręce. Wracamy do pozycji wyjściowej i powtarzamy ćwiczenie 50 razy.


3.      Stojąc w lekkim rozkroku, znów zginamy ręce w łokciach i ustawiamy je prostopadle do tułowia, a następnie dociskamy z całej siły do siebie dłonie. Ćwiczymy tak przez 3 minuty, robimy 1 min przerwy i powtarzamy ćwiczenie jeszcze 20 razy.


4.      Ostatnie ćwiczenia, w którym również stoimy w rozkroku i zginamy ręce w łokciach. Następnie złączamy ze sobą ręce na całej długości i z całej siły dociskamy je do siebie. Ćwiczymy tak przez 3 minuty, robimy 1 min przerwy i powtarzamy ćwiczenie jeszcze 20 razy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz